Dames 1

training trainer coach
lidnr naam
D1X5C0C Elise Kroon
D2B9H4Y Joy Terpstra
D1X4V4O Kristie Dofferhoff
D1X4G9I Larissa Daams
D1X9Z9W Lotte van der Hulst
D1X5H1I Maaike van der Putten
D1X6T6U Roxanne Tortike
D1X4V0U Sophie Edelaar
D1X5M42 Vicky Verhees
D1X4X8Y Elske van Eenbergen
Bankspelers
datum tijd thuis uit uitslag scheidsrechters tafelaars bardienst chauffeurs
07-09-2019 14:30 Forwodians VSE 1 BC Utrecht Cangeroes VSE 5 - Derk van Werkhoven
Jelle van Werkhoven
Owen van der Bij
Winston Vonk
, ,
21-09-2019 19:30 Crackerjacks VSE 1 Forwodians VSE 1 -


, ,
28-09-2019 15:00 Forwodians VSE 1 B.Z. '72 VSE 1 - Danny Molenaar
Jelle van Werkhoven
Jesse Ouwehand
Stan Damen
, ,
05-10-2019 17:30 Flax Field Fighters VSE 1 Forwodians VSE 1 -


, ,
12-10-2019 15:00 Forwodians VSE 1 Utrecht Bull's VSE 3 - Jelle van Werkhoven
Yoeri van den Nouland
Merel Verkleij
Lesley De Groot
, ,
02-11-2019 18:15 Forwodians VSE 1 S.B.U. VSE 2 - Joshua van 't Veld
Dennis van de Veen
Jelmer Ammerlaan
Jesse Bauman
, ,
09-11-2019 14:15 Westland Stars VSE 1 Forwodians VSE 1 -


, ,
16-11-2019 16:30 Forwodians VSE 1 Quick Runners VSE 1 - Wout Beelen
Dylan Hoek
Iris van Engen
Feline Smit
, ,
07-12-2019 16:30 Forwodians VSE 1 Silvertown Lions VSE 1 - Jelle van Werkhoven
Derk van Werkhoven
Tristan Schmidt
Winston Vonk
, ,
15-12-2019 15:45 CobraNova VSE 3 Forwodians VSE 1 -


, ,
12-01-2020 16:45 BC Utrecht Cangeroes VSE 5 Forwodians VSE 1 -


, ,
18-01-2020 17:45 Forwodians VSE 1 Crackerjacks VSE 1 -


, ,
25-01-2020 15:45 B.Z. '72 VSE 1 Forwodians VSE 1 -


, ,
01-02-2020 17:45 Forwodians VSE 1 Flax Field Fighters VSE 1 -


, ,
08-02-2020 18:15 Utrecht Bull's VSE 3 Forwodians VSE 1 -


, ,
16-02-2020 13:00 S.B.U. VSE 2 Forwodians VSE 1 -


, ,
07-03-2020 15:30 Forwodians VSE 1 Westland Stars VSE 1 -


, ,
14-03-2020 19:00 Quick Runners VSE 1 Forwodians VSE 1 -


, ,
27-03-2020 19:15 Silvertown Lions VSE 1 Forwodians VSE 1 -


, ,
04-04-2020 17:45 Forwodians VSE 1 CobraNova VSE 3 -


, ,
Wedstrijden voor in de agenda