Heren 1

training trainer coach
nog niet bekend nog niet bekend
lidnr naam
D1X4X02 Dennis van de Veen
D1X5M08 Dylan Hoek
D1X5D38 Freek van Kempen
D1X4Z64 Jelmer Ammerlaan
D1X5H0R Jesse Bauman
D1X4H3F Joshua van 't Veld
D1X5D9E Sjoerd Warmerdam
D1X5M64 Stan Damen
D1X6T8W Vincent Van Duijn
D1X5N23 Xander Keus
D2D5X0E Willem Alkemade
Bankspelers
datum tijd thuis uit uitslag scheidsrechters tafelaars bardienst chauffeurs
29-09-2019 18:00 DAS MSE 5 Forwodians MSE 1 -


, ,
05-10-2019 14:30 Forwodians MSE 1 S.B.U. MSE 4 - Jos Nouwens
Vincent van Kampen
Yorick Zierikzee
Lukas Brokke
, ,
12-10-2019 20:00 BV Alphia MSE 2 Forwodians MSE 1 -


, ,
19-10-2019 12:45 Forwodians MSE 1 LUSV Basketbal MSE 4 - Ruben Buijserd
Maaike van der Putten
Jelmer Peetoom
Willem Goedhart
, ,
26-10-2019 15:15 Klipperstars MSE 2 Forwodians MSE 1 -


, ,
02-11-2019 16:30 Forwodians MSE 1 Novo Stars MSE 1 - Larissa Daams
Jelle van Werkhoven
Twan van Dijk
Winston Vonk
, ,
16-11-2019 18:15 Forwodians MSE 1 BV Oegstgeest MSE 2 - Lotte van der Hulst
Larissa Daams
Roxanne Tortike
Kristie Dofferhoff
, ,
07-12-2019 17:30 CobraNova MSE 2 Forwodians MSE 1 -


, ,
14-12-2019 18:00 Forwodians MSE 1 Punch MSE 6 - Kasper Hof
Joy Terpstra
Patrick Griffioen
Rodi Cornelisse
, ,
04-01-2020 16:00 Forwodians MSE 1 Forwodians MSE 2 -


, ,
18-01-2020 16:00 Forwodians MSE 2 Forwodians MSE 1 -


, ,
25-01-2020 16:00 Forwodians MSE 1 DAS MSE 5 -


, ,
02-02-2020 13:00 S.B.U. MSE 4 Forwodians MSE 1 -


, ,
08-02-2020 18:00 Forwodians MSE 1 BV Alphia MSE 2 -


, ,
15-02-2020 15:30 LUSV Basketbal MSE 4 Forwodians MSE 1 -


, ,
22-02-2020 17:45 Forwodians MSE 1 Klipperstars MSE 2 -


, ,
07-03-2020 19:30 Novo Stars MSE 1 Forwodians MSE 1 -


, ,
14-03-2020 17:45 Forwodians MSE 1 Jump MSE 2 -


, ,
21-03-2020 08:00 BV Oegstgeest MSE 2 Forwodians MSE 1 -


, ,
04-04-2020 16:00 Forwodians MSE 1 CobraNova MSE 2 -


, ,
18-04-2020 14:30 Punch MSE 6 Forwodians MSE 1 -


, ,
25-04-2020 12:30 Jump MSE 2 Forwodians MSE 1 -


, ,
Wedstrijden voor in de agenda