Heren 2

training trainer coach
di (inlooptraining) (19:30-20:45) en do (20:45-22:00) Merijn Bos Merijn Bos
lidnr naam
D1X4G8H Jelle van Werkhoven
D1X4S6H Milan Smit
D1X5D49 Ruben Buijserd
D2F1L3X Derk van Werkhoven
D1X4H5H Jesse Ouwehand
D1Y0L7Y Yoeri van den Nouland
D1X6T8W Vincent Van Duijn
D3H6Q03 Wout Beelen
Bankspelers
datum tijd thuis uit uitslag scheidsrechters tafelaars bardienst chauffeurs
23-09-2018 17:30 DAS MSE 4 Forwodians MSE 2 -


, ,
29-09-2018 14:30 Forwodians MSE 2 CobraNova MSE 3 - Joshua van 't Veld
Danny Molenaar
Jesse Bauman
Freek van Kempen
, ,
13-10-2018 16:15 Forwodians MSE 2 CBV Binnenland MSE 4 - Sjoerd Warmerdam
Dennis van de Veen
Bram Colijn
Tijmen Plug
, ,
21-10-2018 13:00 BS Leiden MSE 5 Forwodians MSE 2 -


, ,
27-10-2018 15:00 Forwodians MSE 2 LUSV Basketbal MSE 4 - Leon van Berkel
Moustafa Mansour Baker
Stan Damen
Bradley Ketelaar
, ,
03-11-2018 19:30 Novo Stars MSE 1 Forwodians MSE 2 -


, ,
10-11-2018 16:00 Forwodians MSE 2 Klipperstars MSE 2 - Dennis van de Veen
Leon van Berkel
Niels Damen
Jason Vonk
, ,
24-11-2018 14:15 Westland Stars MSE 4 Forwodians MSE 2 -


, ,
01-12-2018 16:15 Forwodians MSE 2 S.B.U. MSE 4 - Philip Edelaar
Martijn van Oers
Willem Goedhart
Rodi Cornelisse
, ,
09-12-2018 17:00 BV Oegstgeest MSE 3 Forwodians MSE 2 -


, ,
15-12-2018 16:30 Forwodians MSE 3 Forwodians MSE 2 - Lotte van der Hulst
Teun Blokland
Lottie van de Burgwal
Roos Aartman
, ,
05-01-2019 16:00 Forwodians MSE 2 EBV Baros MSE 5 -


, ,
12-01-2019 16:00 Forwodians MSE 2 DAS MSE 4 -


, ,
19-01-2019 15:30 CobraNova MSE 3 Forwodians MSE 2 -


, ,
02-02-2019 16:00 CBV Binnenland MSE 4 Forwodians MSE 2 -


, ,
09-02-2019 16:00 Forwodians MSE 2 BS Leiden MSE 5 -


, ,
16-02-2019 17:30 LUSV Basketbal MSE 4 Forwodians MSE 2 -


, ,
22-02-2019 21:00 EBV Baros MSE 5 Forwodians MSE 2 -


, ,
09-03-2019 16:00 Forwodians MSE 2 Novo Stars MSE 1 -


, ,
16-03-2019 13:30 Klipperstars MSE 2 Forwodians MSE 2 -


, ,
23-03-2019 16:00 Forwodians MSE 2 Westland Stars MSE 4 -


, ,
06-04-2019 16:00 Forwodians MSE 2 BV Oegstgeest MSE 3 -


, ,
13-04-2019 16:00 Forwodians MSE 2 Forwodians MSE 3 -


, ,
11-05-2019 17:00 S.B.U. MSE 4 Forwodians MSE 2 -


, ,
Wedstrijden voor in de agenda